Kurumsal

Turbosan Hidrolik Limited Şirketi Ankara’da 1986 yılında kuruldu. Kurulduğu yıldan beri iş makineleri, endüstriyel hidrolik sistemleri, metalürji, maden makineleri, seramik makineler, tıbbi makineler, plastik makineler ve daha birçok benzer alanlarda başarılı hizmetler veren şirketimiz, kuruluşunu müteakiben, kısa sürede alanında önde gelen ve verdiği hizmetlerle iyi tanınan bir şirket konumuna geldi.

“Dürüstlük, güvenilirlik, özverili hizmet ve sınırsız müşteri memnuniyetini” ilke edinen şirketimiz, tüm hidrolik problemler için mühendislik, proje, yedek parça ve servis hizmetleri vermektedir. Şirketimiz; CAT, ELBA, REICH, ATLAS, WIBAU, BOSCH, HITACHI, SERMAC, DAEWOO, HYUNDAI, SCHWING, SUMITOMO, COMMERCIAL, PM-PUTZMEISTER, REXROTH, REXROTH-UCHIDA, KOMATSU KAWASAKI, LINDE, EATON, VICKERS, CIFA, DANFOSS, SAUER ve LIEBHERR marka her türlü hidrolik pompa ve yedek parça satışı ile tamir ve bakımında uzmanlaşmış ve bu alanda ülke çapında gerek bireysel olarak gerekse büyük inşaat şirketi müşterilerinin hatırı sayılır bir saygınlığını ve güvenini kazanmış ender şirketlerden birisi olmuştur.

Şirketimiz müşterilerinin memnuniyeti azami derecede karşılamak için elinde bulunanla yetinmeyip, bu memnuniyeti daha yukarılara çıkarmak için hidrolik alanındaki tüm teknolojik yenilik ve çözümleri yakından takip etmekte ve bu amaçla, özellikle yurtdışı fuarlara katılmak suretiyle üretici büyük firmalarla bire bir irtibat kurarak, teknolojiye ilk elden ulaşıp müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Saygıdeğer müşterilerimiz, yukarıda belirtmiş olduğum hizmetler şirketimiz için yeterli olmayıp, sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini daha da artırmak ve memnuniyetinizi yükseltmek için çok daha ilerilere gitmeyi hedeflemekteyiz. Bu amaçla; OSTIM Sanayi Bölgesinde bulunan şirketimiz, ürün yelpazesini siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde tanıtmak üzere, şirket binamız bünyemizde bir showroom açmış bulunmaktadır. Sizlere bugüne kadar bir telefon mesafesinde olan şirketimiz en kısa sürede bu showroom’ların sayısını artırarak siz müşterilerimize daha da yakın olacaktır.

Yurtdışında bulunan müşterilerimizin memnuniyeti için ise; Yugoslavya ve Yunanistan başta olmak üzere birkaç ülkede showroom açma çalışmalarımız sonuçlanmak üzeredir. Bu yıl içerisinde Yugoslavya, Yunanistan, Slovakya, İran ve diğer komşu ülkelerden gelen talepleri karşılama ve söz konusu ülkeler başta olmak üzere daha birçok ülkeye ihracat yapma çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin her zaman ve her koşulda hizmetinde olduğumuzu büyük bir memnuniyetle belirtir, gelecekte daha nice başarılara erişmek dileğiyle saygılarımı sunarım.

Saygılarımla...

Ali YÜCEL
Genel Müdür

SİZİ ARAYALIM

KATALOĞU İNCELE